İadeler ve İptaller

 

• Bir ürünü nasıl iade ederim?

• Siparişi nasıl iptal ederim?

• Paketim reddedildi veya teslim edilemiyor.

 

Online olarak alınan ürünlerden memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde ürünü iade edebilirsiniz.

Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Yalnızca orijinal paketi bozulmamış ve kullanılmamış durumdaki ürünlerin iadesi kabul edilir.

 

Siparişiniz ücretsiz gönderim için uygunsa ve ürünü veya ürünleri iade etmek istiyorsanız kargo ücreti hariç ürünlerin tamamının tutarını size iade ederiz.

 

 

Ürün bir promosyon dahilinde alındıysa ve bu promosyon hediye ürünler içeriyorsa, iade işlemi sırasında hediye ürünlerin de iade edilmesi gerekir, aksi takdirde hediyelerin bedeli sizin bakiyenizden kesilir.

* İndirimli ürünlerin iadesinde, düzenlenen kampanya tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

 

Paketin depomuzda alındığını gösteren takip/teslimat onayı olmayan iadelerden sorumlu değiliz. Ürünleri Yurtiçi Kargo ile sigortalı ve izlenebilir bir yöntemle iade ettiğinizden emin olun. Lütfen ürünün depomuza sağlam ulaşmasını sağlamak için iadeleri orijinal dış kutusuna veya uygun ambalaj malzemesi ile başka bir sağlam kargo kutusuna koyarak paketleyin.

 

Siparişiniz hasar görmüş, eksik veya yanlış biçimde alındıysa lütfen kartonu ve tüm ambalaj malzemelerini saklayın. 5 gün içinde bizimle iletişime geçin.

 

 

 

İade Talimatları

 

Adım 1: Size gönderilen e-arşiv faturasında yer alan iade bölümüne iade etmek istediğiniz ürünün bilgilerini girin. Ardından da adınızı ve soyadınızı yazarak belgeyi imzalayın.

 

Adım 2: Ürünleri orijinal paketine koyarak yeniden ambalajlayın ve güvenli şekilde paketleyin. Bir bıçak veya makasın iade edilmesi halinde; uçlarının ve kenarlarının gönderildiği kutuya veya yastıklı zarfa zarar vermesini önlemek için ürünlerin sarılması gerekir.

 

Adım 3: İade etmek istediğiniz paketi sadece Aras Kargo ile aşağıda verilen bilgileri paketin üstüne yazarak paketinizi kargo yetkilisine teslim edin.

 

               Aras Kargo Anlaşmalı Müşterisi : HAYPLUS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

               19Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi Sümer Sokak No:3BH Kadıköy / İSTANBUL

 

Adım 4: Lütfen siparişinizi gönderdikten sonra iadenizin onaylanması ve paranızın size iade edilmesi için  7-10 iş günü bekleyin.

 

 

Önemli Not: Paketi açılan kişisel bakım ürünlerimiz sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler kapsamına girdiği için, bu ürünlerin cayma hakkı çerçevesinde iadesi kabul edilmemektedir.

 

İptaller

 

 Reddedilen veya Teslim Edilemeyen Paketler 

Aşağıdaki nedenlerden herhangi biri nedeniyle bize iade edilen paketler kargo ve iade ücretlerine tabidir. Bu durumlara aşağıdakiler dahildir:

 

Yanlış adres nedeniyle teslim edilemeyen paketler.

 

3 başarısız teslimat denemesinin ardından iade edilen veya Yurtiçi Kargo şubesinden alınmayan paketler.

 

Reddedilen veya göndericiye iade edilen paketler.

 

 

Ek masraflardan kaçınmak için lütfen adreslerinizi iki kez kontrol edin ve alıcının paketin geleceğini bildiğinden emin olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR